Kilka cennych porad przed wyjazdem do podziemi Osówki

 W bardzo ważnych sprawach prosimy dzwonić na telefon alarmowy 533505170.

W najbliższą sobotę 18 listopada wolne bilety na trasę historyczną dla indywidualnych turystów są dostępne na godz 11-12-14-16 Na trasę ekstremalną na godz 13.

UWAGA! Z powodu remontu mostu w miejscowości Sierpnica do podziemi Osówki prowadzi objazd przez las. Na początku miejscowości Kolce należy skręcić drogą prowadzącą do lasu. Prosimy o wolną jazdę i kierowanie się znakami objazdu.. 


Na trasę historyczną nie prowadzimy rezerwacji dostępna jest kazdego dnia od godz. 10 do godz. 16 ostatnie wejście do podziemi z przewodnikiem. Bilety należy zakupić 20 minut przed planowanym wejsciem.. 

Największy ruch turystyczny w obiekcie ma miejsce w godzinach: od 12 do 15.

Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów.

Rezerwację na stronie internetowej na trasę ekstremalną, edukacyjną, ekspedycję należy dokonać od poniedziałku do piątku do godz 15.00. Rezerwacja ważna jest tylko z potwierdzeniem otrzymanym od nas. Uwaga! nie przyjmujemy rezerwacji i nie potwierdzamy w soboty, niedziele i święta.  W razie wolnych miejsc bilety można wykupić w kasie przed zwiedzaniem bez rezerwacji.
 

Bardzo ważne! Prosimy Państwa o zakup biletów 20 minut przed godziną wejścia do podziemi. Po tym czasie bilety można zakupić na kolejną godzinę wejścia w miarę wolnych miejsc. Planująć przyjazd na ostatnią chwilę, szczególnie przed ostatnim wejściem istnieje ryzyko braku możliwości zakupu biletów.

Posiadamy terminale płatnicze, realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.
 
Główny dojazd do kompleksu Osówka prowadzi przez miejscowość Głuszyca-Kolce-Sierpnica. Drogi z innych stron mogą być nieprzejezdne.