Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

 

 

W związku z Covid 19 dostępna jest tylko trasa naziemna. Na trasie wędrówki można zobaczyć tajemnicze obiekty z czasów budowy, ukryte w lesie oraz  poznać fascynującą historię projektu Riese.  Ponad godzinę zwiedzania z naszym przewodnikiem w małych grupach na świeżym powietrzu. Koniecznie należy przygotować się do wyprawy w zależności od pogody. Zabrać wygodne buty do chodzenia po górach i w razie niepogody ubranie przeciwdeszczowe. Konieczna rezerwacja pod nr tel. 748456220

Podziemna trasa turystyczna  jest zamknięta do odwołania.

Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi on przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.


 

Informacje na temat zwiedzania i dojazdu pod numerem telefonu 748456220.

Ze względów bezpieczeństwa w okresie COVID-19 wszyscy uczestnicy zwiedzania w podziemiach chodzą w maseczkach i rękawiczkach. Obecnie obiektu nie można zwiedzać z dziećmi do 6 lat. Osoby chore bądź z przeciwwskazaniami do noszenia maseczek obecnie nie mogą zwiedzać obiektu. takie osoby przepraszamy i zapraszamy w innym terminie po zniesieniu zakazów.

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. 


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  TYMCZASOWYM REGULAMINEM ZWIEDZANIA 


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi.

 

 W 2021 r. otrzymaliśmy pomoc finansową  z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tarczy PFR 2.0.