Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

 Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.

 


W związku z pandemią dostępna jest wyłącznie trasa historyczna -  konieczna rezerwacja biletów 

Informacje na temat zwiedzania i dojazdu pod numerem telefonu 748456220.

Ze względów bezpieczeństwa w okresie COVID-19 wszyscy uczestnicy zwiedzania w podziemiach chodzą w maseczkach, rękawiczkach, nie można zwiedzać obiektu z dziećmi do 6 lat. Dziecko przez okres zwiedzania powinno nośić maseczkę i rekawiczki. Osoby chore bądź z przeciwwskazaniami do noszenia maseczek obecnie nie mogą zwiedzać obiektu. takie osoby przepraszamy i zapraszamy w innym terminie po zniesieniu zakazów.

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. 


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  TYMCZASOWYM REGULAMINEM ZWIEDZANIA 


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi z nowymi toaletami i obiekt recepcyjny z przestronną restauracją, gdzie w komfortowych warunkach można zaczekać na zwiedzanie lub zjeść dobry domowy posiłek po obejrzeniu podziemi Osówka.