Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

 

Zapraszany indywidualne osoby do zwiedzania  trasy historycznej cz.1 bez rezerwacji. Bilety można zakupić na miejscu w poniedziałek-środę-piątek i niedziekę od 10.00 do 16.45. We wtorek-czwartek i sobotę od 10.00 do 15.15 Wejście do podziemi z przewodnikiem odbywa się po zebraniu grupy. Przewodnik wchodzi do podziemi po ok.40 minutach od przyjazdu pierwszej osoby. W przypadku dużego ruchu turystycznego czas oczekiwania może się wydłużyć.   Ostatnie zwiedzanie w poniedziałek-środę-piątek i niedzielę odbywa się o godz.17.00. We wtorek-czwartek i sobotę po godz.15.00 Trasa powojenne historie- ekstremalnie cz.2 dla indywidualnych osób czynna bez rezerwacji we wtorek-czwartek i sobotę.  Sprzedaż biletów na trasę cz2  do godz. 16.00. Zwiedzanie po godz.16.00 Trasa ekstremalna dostępna jest tylko we wtorek, czwartek i sobotę. W inne dni trasa ekstremalna jest niedostępna. Nie organizujemy trasy ekstremalnej w okresie przedświątecznym i święta 16-17 i 18 kwietnia oraz długi weekend majowy od 30 kwietnia do 3 maja.

Obiektu nie można zwiedzać z dziećmi do 5 lat. 

Indywidualne osoby zwiedzają  obiekt bez rezerwacji. Grupy zorganizowane po dokonaniu rezerwacji.

Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi on przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.


 

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. Na trasę ekstremalną prosimy zabrać dodatkowo buty na zmianę. Na trasę naziemną ubrania przeciwdeszczowe w razie niepogody i wygodne buty do chodzenia po górach.


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  REGULAMINEM ZWIEDZANIA  Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu i zasad zwiedzanie.


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi.

 

 W 2021 r. otrzymaliśmy pomoc finansową  z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tarczy PFR 2.0.