Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

 

 

Zapraszamy na zwiedzanie podziemnej trasy historycznej cz, 1 Wejścia do podziemi z przewodnikiem o godz 10.30-12.00-14.00-16.00.  Bilety należy zakupić 15 min przed zwiedzaniem. W grudniu podziemia zamknięte do zwiedzania w dniach 14 i 15 oraz od 20 do 26. Trasa powojenne historie- ekstremalnie cz.2 zamknięta do 26 grudnia.  

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy uczestnicy zwiedzania w podziemiach chodzą w maseczkach . Obecnie obiektu nie można zwiedzać z dziećmi do 5 lat. Osoby chore bądź z przeciwskazaniami do noszenia maseczek oraz które nie chodzą w maseczkach nie mogą zwiedzać Podziemnego Miasta Osówka. Wszystkie te osoby przepraszamy i zapraszamy  indywidualnie na trasę naziemną bez konieczności chodzenia w maskach.

Trasa główna kompleksu: historyczna jest bez rezerwacji.  Na pozostałe trasy obowiązuje  rezerwacja, kilka dni przed planowanym przyjazdem tylko pod nr. tel. 748456220 Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do godz.16.00 W tym czasie również można dokonać rezerwacji na zwiedzanie w sobotę i niedzielę.

Wszelkie informacje na temat zwiedzania Podziemnego Miasta Osówka można uzyskać pod nr. tel. 748456220 od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00 do godz. 16.00

Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi on przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.


 

Informacje na temat zwiedzania i dojazdu pod numerem telefonu 748456220.

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. Na trasę ekstremalną prosimy zabrać dodatkowo buty na zmianę. Na trasę naziemną ubrania przeciwdeszczowe w razie niepogody i wygodne buty do chodzenia po górach.


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  TYMCZASOWYM REGULAMINEM ZWIEDZANIA 


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi.

 

 W 2021 r. otrzymaliśmy pomoc finansową  z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tarczy PFR 2.0.