Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

 

 

Od dnia 1 lutego 2021 r zapraszamy do zwiedzania Podziemnego Miasta Osówka. Pierwsze wejście o godz 10.00. Ostatnie o godz.16  Konieczna rezerwacja telefoniczna. Rezerwacji można dokonać przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem.  Restauracja serwuje dania tylko na wynos.

Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi on przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.


 

Informacje na temat zwiedzania i dojazdu pod numerem telefonu 748456220.

Ze względów bezpieczeństwa w okresie COVID-19 wszyscy uczestnicy zwiedzania w podziemiach chodzą w maseczkach i rękawiczkach. Obecnie obiektu nie można zwiedzać z dziećmi do 6 lat. Osoby chore bądź z przeciwwskazaniami do noszenia maseczek obecnie nie mogą zwiedzać obiektu. takie osoby przepraszamy i zapraszamy w innym terminie po zniesieniu zakazów.

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. 


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  TYMCZASOWYM REGULAMINEM ZWIEDZANIA 


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi.

 

 W 2021 r. otrzymaliśmy pomoc finansową  z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tarczy PFR 2.0.