Koniecznie przeczytaj przed wyjazdem do podziemi Osówki

Szanownin Państwo. W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, informujemy że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie od 7 listopada do odwołania Podziemne Miasto Osówka po raz kolejny w tym roku zostało zamkniete dla zwiedzających. O wszelkich zmianach będziemy Was informowali na naszych profilach społecznościowych i naszej stronie. Przepraszamy Państwa za wszystkie niedogodności i utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość. Pozostajemy z Wami w kontakcie pod nr tel. 748456220.

Proponujemy główny dojazd do Podziemnego Miasta Osówka Prowadzi przez miejscowości Głuszyca, Kolce, Sierpnica. Pozostałe drogi pokazywane przez wyszukiwarki Google lub GPS są drogami bocznymi, wąskimi i krętymi. W zimie bez przejazdu.


 

Informacje na temat zwiedzania i dojazdu pod numerem telefonu 748456220.

Ze względów bezpieczeństwa w okresie COVID-19 wszyscy uczestnicy zwiedzania w podziemiach chodzą w maseczkach, rękawiczkach, nie można zwiedzać obiektu z dziećmi do 6 lat. Dziecko przez okres zwiedzania powinno nośić maseczkę i rekawiczki. Osoby chore bądź z przeciwwskazaniami do noszenia maseczek obecnie nie mogą zwiedzać obiektu. takie osoby przepraszamy i zapraszamy w innym terminie po zniesieniu zakazów.

Nie ma możliwości wejścia do podziemi z psem lub innym zwierzęciem. Posiadamy profesjonalne kojce dla psów. Na okres zwiedzania można w nim zostawić psa.


Przyjeżdżając na zwiedzanie kompleksu prosimy o zabranie ciepłych ubrań i pełnych butów. 


Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z  TYMCZASOWYM REGULAMINEM ZWIEDZANIA 


Posiadamy teminale płatnicze. Realizujemy płatności kartami Visa, MasterCard, Maestro, Cirrus.


W kompleksie funkcjonują trzy parkingi z nowymi toaletami i obiekt recepcyjny z przestronną restauracją, gdzie w komfortowych warunkach można zaczekać na zwiedzanie lub zjeść dobry domowy posiłek po obejrzeniu podziemi Osówka.